Pitný režim
Zaměstnavatelé zajišťují pitný režim na pracovišti.
Člověk je a vždy bude na vodě životně závislý a je to asi jedna z mála závislostí, kterou bychom měli podporovat a věnovat jí co největší pozornost. Získávat kvalitní a hodnotnou pitnou vodu v ekologicky narušených systémech průmyslové civilizace je čím dál obtížnější. Kvalita vody ovlivňuje samozřejmě i to, jak organismus na vodu reaguje a jak s ní hospodaří. Při nevhodném výběru tekutin, byť by to byla "jen voda", můžeme tělu spíše uškodit než prospět. Dostatek vody v těle zajišťuje správnou funkci oběhového a vylučovacího systému. Voda je garantem nezbytné látkové výměny mezi buňkami v organismu. Jak dbají zaměstnavatelé na pitný režim pracovníků?

Pitný režim a pohodu pro Vaše pracovníky Vám pomůže zajistit výdejník vody,výrobník sody (automat na vodu ) nebo nápojový automat (tipy naleznete v sekci provozovatelé) na Vašem pracovišti.
Novinkou je že výdejník vody už nemusí vydávat jen čistou vodu, ale také jemně perlivou minerálku.

Vyplňte nám dotazník a nechte si zpracovat nabídku přímo pro Vaši firmu.Nabídka Vám přijde od kvalitního partnera který k Vám bude mít nejblíže.Při vyplnění nepoužívejte prosím háčky a čárky.

Název firmy:
Počet zaměstnanců:
Adresa firmy:
Město kde se nacházíte:
Co poptáváte (automat na kávu,výdejník vody):
Kontaktní osoba:
Telefon:
E-mail: